Szef zespołu w dziale Produkcji (praca dwuzmianowa)

Wijchen
  • Wijchen
  • Productie
  • 40 uur
  • Onbepaalde tijd
  • Gelderland

Chcesz dołączyć do zespołu, w którym każdy daje z siebie to, co najlepsze? Let’s meat!

Firma Ter Beke jest liderem holenderskiego rynku, jeśli chodzi o porcjowanie, pakowanie i dystrybucję pełnego asortymentu produktów mięsnych przeznaczonych do sprzedaży w sklepach detalicznych, gastronomii i tradycyjnych sklepach rzeźniczych. Porcjowanie mięsa odbywa się w naszych zakładach w Wijchen, Ridderkerk i Aalsmeer. Z kolei zakład w Borculo jest jednym z najbardziej znanych producentów wyrobów mięsnych oraz świeżych parówek i wędzonych kiełbas.

Wat ga je doen?

Jako szef zespołu w dziale Produkcji odpowiadasz za realizację celów produkcyjnych naszej organizacji. Dbasz o to, by linie produkcyjne pracowały w taki sposób, aby możliwe było osiągniecie maksymalnej jakości, wydajności, efektywności i wydajności dostaw. Zarządzasz zespołem ok. 70 pracowników.

Twoje zadania i obowiązki obejmują m.in.:

  • odpowiedzialność za codzienną organizację procesu produkcyjnego, pracę zgodnie z planem produkcji i harmonogramem pracy personelu, a także za jakość wykonywanej pracy;
  • śledzenie wskaźników wyznaczanych codziennie i cotygodniowo dla Twojego działu, aby móc na ich podstawie określić priorytety;
  • nadzór nad optymalnym wykorzystaniem dostępnych zasobów i personelu;
  • zgłaszanie pomysłów, ich szczegółowe opracowanie i wdrożenie propozycji ulepszeń;
  • komunikowanie się z innymi działami w szybki i dostępny sposób;
  • aktualizowanie na bieżąco zawodowej wiedzy i umiejętności technicznych w zakresie procesu produkcyjnego i instalacji;
  • zgłaszanie i rozwiązywanie problemów operacyjnych;
  • zarządzanie pracownikami w zespole, przy czym dużo uwagi należy poświęcać kierowaniu, coachingowi i rozwojowi pracowników;
  • aktywna rola w nadzorze nad nieobecnościami chorobowymi.

Szef zespołu podlega kierownikowi działu Produkcji.

Wat breng je mee?

Kogo szukamy?
Szef zespołu w dziale Produkcji musi mieć wszechstronne zdolności. Jego styl przywództwa musi być ukierunkowany na ludzi i zadania. Rozumie, że trzeba osiągać wyniki, ale też że potrzebne jest do tego zaufanie i zaangażowanie pracowników. Musi zarażać innych swoją pasją i entuzjazmem. Powinien też działać zdecydowanie, umieć określać właściwe priorytety i potrafić przekonywać innych.
Jako szef zespołu ma przede wszystkim tworzyć bezpieczne i przyjazne środowisko pracy, w którym podstawą jest odpowiedzialne zachowanie i wzajemny szacunek.
Ponadto ważna jest dobra znajomość języka niderlandzkiego, angielskiego i niemieckiego.

Wymagania dotyczące stanowiska:

  • praca i wiedza na poziomie wyższej szkoły zawodowej (najlepiej ukończona szkoła na kierunku technologii żywności);
  • wieloletnie doświadczenie w kierowaniu pracą personelu (w produkcji) w branży spożywczej lub branży produktów szybkozbywalnych (FMCG);
  • sukcesy w dziedzinie podnoszenia jakości, wydajności, efektywności maszyn, redukcji absencji chorobowych i budowania zespołu;
  • wiedza i doświadczenie w zakresie zarządzania Lean management i systemów kontroli jakości, takich jak IFS;
  • sukcesy w zakresie zmiany kultury/metod pracy i odpowiednie kwalifikacje techniczne;
  • ze względu na międzynarodowe środowisko pracy w Ter Beke, konieczna jest znajomość języka niderlandzkiego i angielskiego. Dodatkową zaletą jest znajomość języka niemieckiego;
  • praca na tym stanowisku odbywa się na 2 zmiany.

Wat staat daar tegenover?

Co oferujemy w zamian?
Oczywiście w zamian oferujemy dobre wynagrodzenie, które odpowiada poziomowi wykształcenia i doświadczenia zawodowego. Do tego zapewniamy świadczenia dodatkowe, takie jak premia końcoworoczna, zwrot kosztów przejazdów do pracy i dopłata do ubezpieczenia zdrowotnego. Dołączysz do dynamicznej firmy, której pasją jest produkcja najlepszej żywności i w której otrzymasz szansę na rozwój zawodowy i osobisty.

Ale przede wszystkim dołożymy wszelkich starań, abyś poczuł się u nas jak w domu. W Ter Beke mamy otwartą i nieformalną kulturę organizacyjną, jesteśmy dumni z naszej pracy, dzielimy się sukcesami i lubimy razem współpracować.

Over Ter Beke

Ter Beke jest innowacyjną belgijską grupą, która dostarcza odbiorcom z wielu krajów Europy szeroki asortyment wysokiej jakości świeżych produktów spożywczych i związanych z nimi usług. Obecnie specjalizujemy się głównie w produkcji i sprzedaży delikatesowych wyrobów mięsnych oraz świeżo przygotowanych potraw, a nasza działalność odbywa się w 12 zakładach przemysłowych na terenie Belgii, Holandii, Francji, Polski i Wielkiej Brytanii. W Ter Beke pracuje około 2750 osób. Od 1986 r. firma Ter Beke jest notowana na giełdzie Euronext w Brukseli a w 2019 roku osiągnęła obroty w wysokości 728,1 mln euro.

En dan nu de hamvraag...

Masz ochotę do nas dołączyć?
Chcesz wzmocnić szeregi naszego zespołu? Zgłoś swoje zainteresowanie i wyślij list motywacyjny oraz CV po angielsku adres e-mail esther.bergmans@terbeke.com (rekruter korporacyjny). Oczywiście możesz też do nas zadzwonić pod numer 06-15422186.
Czekamy na Twoją odpowiedź!